Čarodějnice 2019 V úterý 30.4. 2019 od 15:30 hod

.....zahrada sokola Černošice ( Vpřípadě špatného počasí v tělocvičně)

• čarohry pro děti
  • opékání buřtů
  • čarodějnický oblek, koště a buřty s sebou

PŘIJÍMÁME PŘIHLÁŠKY

NOVÁ HODINA PRO PŘEDŠKOLÁKY OD ZÁŘÍ

O cvičení v Sokole je stále velký zájem. V letošním roce jsme byli nuceni pro velký počet zájemců vyhlásit stop stav u cvičení předškolních dětí, gymnastiky, atletiky, stolního tenisu i pohybovek pro školačky. Proto neváhejte a již nyní přihlašte své děti na cvičení od září 2018. V případě zájmu kontaktujte cvičitele.

Více na rozpisu cvičení 2018/2019

Kontakty na cvičitele zde.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

KARNEVAL V SOKOLE

karneval

Hudba, tanec, hry, soutěže, odměny, tombola a výborná atmosféra – to vše zažily děti, které přišly v neděli 11. 2. 2018 na karneval do Sokola.

O hudbu se postaral DJ Kasan. Součástí programu byla promenáda v maskách, z nichž porota složená z rodičů vybrala tři nejlepší. Všichni si užili spoustu legrace a zábavy. Těšíme se na další ročník!

STAŇTE SE CVIČITELEM SOKOLA

• Sokol Černošice hledá zájemce o vedení cvičení pro děti i dospělé od září 2018

• Nabízíme odborné zaškolení

NAROZENINOVÉ OSLAVY, SVATBY V AREÁLU SOKOLA