Od nového školního roku budeme mít k již stávajícímu cvičení, pro rodiče s dětmi ve věku 2 - 4 let, další a to každý čtvrtek mez 9 - 10h

viz. Rozvrh cvičení

Cvičení předškoláků

Na závodech předškoláků župy Jungmannovy, které se konaly v sobotu 15.6.2019 v Komárově, nás úspěšně reprezentovaly dvojčata Terezka a Klárka Vojtěchovy - odvezly si dohromady 7 medailí. Gratulujeme !!!
Fotka 1Fotka 3 Fotka 2

KARNEVAL V SOKOLE

karneval

Hudba, tanec, hry, soutěže, odměny, tombola a výborná atmosféra – to vše zažily děti, které přišly v neděli 11. 2. 2018 na karneval do Sokola.

O hudbu se postaral DJ Kasan. Součástí programu byla promenáda v maskách, z nichž porota složená z rodičů vybrala tři nejlepší. Všichni si užili spoustu legrace a zábavy. Těšíme se na další ročník!

STAŇTE SE CVIČITELEM SOKOLA

• Sokol Černošice hledá zájemce o vedení cvičení pro děti i dospělé od září 2018

• Nabízíme odborné zaškolení

NAROZENINOVÉ OSLAVY, SVATBY V AREÁLU SOKOLA