V posledních letech se začíná uskutečňovat větší množství závodních akcí pořádaných jednotlivými gymnastickými oddíly. Je to dobrá příležitost pro změření sil a navázání kontaktů. Proto jsme se rádi zúčastnili soutěže Memoriálu Hany Myšákové v Teamgymu 15.10.2017 v Řeporyjích, což představuje cvičení družstev na akrobatickém pásu a přeskoky s použitím trampolínky. Memorial Hany Mysakove 1Zde se družstvo děvčat z Černošic ve složení: Veronika Manová, Helena Václavková, Klára Schmiedová, Viktorie Vavřínová, Nela Havlenová, Karolína Blažejová, Jolana Farová, Marta Kalousková, Katja Valtonen, Linda Kocourková, Marie Kovaříková a Michaela Šabatová, umístilo v silné konkurenci dvanácti družstev na krásném šestém místě.

Ještě většího úspěchu dosáhli na Poberounském dvojboji v JojoGymu v Dobřichovicích, kde se soutěžilo v akrobacii a přeskoku jednotlivců. 

Memoriá Hany Myšákove

Velice dobrého umístění dosáhli: Karolína Blažejová, Linda Kocourková, Michaela Šabatová, Edita Crlíková, Jarmila Lžičařová, Anna Angelisová, Jan Blaženín, Matyáš Blažej a Matěj Adam.  Nejlepších umístění dosáhly Katja Valtonen, která byla v kategorii IV třetí a Jolanka Farová první v kategorii III. V celkovém součtu bylo družstvo Černošic na třetím místě ze sedmi.

 

Tak nám držte palce, ještě nás čeká do konce roku Teamgym v Písku a na Vinohradech.

 

 

Zapsal Jaroslav Formánek