Nazdar všem, v souvislosti s šířením koronaviru se výbor jednoty rozhodl na přechodnou dobu uzavřít sokolovnu a zrušit všechna cvičení i akce s platností od středy 11.3.2020. Odkládá se i Valná hromada. Předpokládaná doba uzavření je cca 14 dni, ale bude záležet na vývoji situace.

Jak můžete Sokol podpořit?

• Finančním příspěvkem na vybavení nových a rekonstruovaných prostorů. Číslo účtu je 35-9466270257/0100, do zprávy uveďte své jméno a heslo „DAR“

• zakoupením“ konkrétního vybavení, zejména nářadí a náčiní (vyberte si, na co chcete přispět) – seznam ZDE

• Příspěvkem na rekuperační jednotku

• Účastí na OTEVŘENÍ SOKOLOVNY v sobotu 25.5.2019 od 14.30 hod

• Zakoupení sokolských triček a dalších propagačních předmětů – přímo 25.5.2019 na Otevření Sokolovny

• Staňte se členem Sokola

Finanční příspěvky můžete zasílat na číslo účtu

35-9466270257/0100

Do poznámky prosím uveďte „DAR“, případně konkrétní vybavení a své jméno, pokud chcete být uvedeni na seznamu dárců

Pro bližší informace nebo vystavení darovací smlouvy prosím kontaktujte hospodářku Michaelu Dvořákovou, mail. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

DĚKUJEME