Fügnerova 263, 25228 Černošice >>> IČ: 44684878 info@sokolcernosice.cz

Sokolská kapka krve

Milé sestry, milí bratři,

v letošním roce oslavíme již 159 let od založení sokolského spolku. Pojďme tento významný den společně oslavit obdarováním někoho druhého. Darujme to nejcennější, darujme krev!
Sokolové byli vždy s naší republikou spojeni i v jejích těžkých chvílích. Chceme pomoci i nyní - v době spojené s omezeními v důsledku pandemie Covid-19 - a pokusit se omladit základnu dárců krve. Právě mladší ročníky dárců, dle vyjádření lékařů, zdravotnictví potřebuje. A kdo jiný než my, sokolové, by měl jít příkladem?

Po vzoru našich hodnot LASKAVOST, OBČANSTVÍ, KOMUNITA bychom chtěli vyzvat všechny sestry a bratry, aby se zapojili do projektu Sokolská kapka krve.

Ukažme v této nelehké době sílu společného ducha sokolů a oslavme památku našich zakladatelů.

Komunikační tým

České obce sokolské