Fügnerova 263, 25228 Černošice >>> IČ: 44684878 info@sokolcernosice.cz

Výlet na Lovoš - Sokolský výlet

Dne 22.4. se uskutečnil sokolský výlet do Českého středohoří, kterého se zúčastnilo 45 lidí. Účastníci byli převážně starší obyvatelé Černošic. Vyjeli jsme po sedmé hodině, počasí nám sice moc nepřálo, pršelo a byla zima, ale při příjezdu do Malých Žernosek se trochu umoudřilo a alespoň přestalo pršet. Většina účastníků si prošla malebné Opárenské údolí a ti zdatnější vystoupali na vrch Lovoš, kde se občerstvǐli v turistické chatě. Každý se potěšil pohledem na okolní kopce Českého středohoří, na nádhernou krajinu, která je místy bohužel narušena postavenou dálnicí. Z výletu jsme se vraceli v dobré náladě, kterou nepokazilo ani proměnlivé a chladné počasí.

Všichni děkujeme paní Haně Fořtové za skvělou organizaci výletu a už se těšíme na výlet další.

Helena Randlová

Fotografie najdete zde.